O nas

 
Stawiamy na doświadczenie. Od ponad 20 lat pogłębiamy wiedzę w zakresie laserowego cięcia, gięcia blach oraz dalszej obróbki metali.

Firma MC STAL powstała, by oferować fachowe doradztwo techniczne w optymalizacji produktu. Bardzo szybko pojawiła się potrzeba dostarczenia naszym klientom elementów wykonanych w wysokiej jakości. Ponieważ zapotrzebowanie ciągle wzrastało, postanowiliśmy rozpocząć budowanie profesjonalnego, nowoczesnego parku maszynowego.

Obecnie ekspercka wiedza i umiejętności wykwalifikowanej kadry MC STAL pozwalają nam kompleksowo wspierać klientów. Mamy doświadczenie zarówno w obróbce metali, jak i zarządzaniu całym procesem projektowo-produkcyjnym.

Działamy na terenie całego kraju. Duży nacisk kładziemy na najwyższą jakość oferowanych usług. Naszym atutem jest także dopracowany, sprawnie działający system pakowania oraz dostaw. Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy to rzetelni fachowcy najwyższej klasy. Mocne strony MC STAL to również doskonała obsługa klienta i terminowość.

Pracujemy na dużą skalę, realizując zlecenia dla korporacji, koncernów czy przedsiębiorstw. Współpraca z takimi partnerami sprawiła, że nie boimy się żadnych wyzwań. Jednocześnie tak samo profesjonalnie traktujemy inwestorów składających zamówienia hurtowe, jak i klientów zlecających nam jednorazowe zadania.

Dbając o rozwój i mając na uwadze rosnące potrzeby naszych partnerów biznesowych, cały czas inwestujemy w nowe urządzenia. Dzięki temu nasz park maszynowy to nowoczesne maszyny takie jak laser do cięcia Bystronic Bysmart Fiber czy prasa do numerycznego gięcia LVD PPED 200/30.

Oferujemy:

- Cięcie laserowe
- Gięcie numeryczne
- Projektowanie
- Spawanie
- Obróbkę ślusarską
- Transport

Zapraszamy do współpracy!
 
 
magazyn_05
 

Buy now